Qui som

Direcció General

  • Directora General en funcions

    Elvira Mata Enrich

  • Secretària de direcció

    Isabel Gómez Franco

Sotsdirecció Gerència

  • Sots directora Gerent

    Isabel Bellosillo Ruiz

  • Assessora en RRHH

    Mercedes Arranz de Gracia

  • Assessoria jurídica

    Gemma Castella i Salat
    Inma González Pérez

  • Secretària de direcció

    Eva Moliner Falgueras

  • Gestió d'espais

    M. José Rancaño Amor
    Mònica Rodríguez Aranda

  • Suport

    Esther Castilla Sánchez
    Jordi Grau Carbonell

Unitat de Sistemes d'informació

  • Arxivera en cap

    Finà Solà Gasset

  • Auxiliar d'informàtica

    Eva Maria Carralero Zabala

  • Suport

    Irene Arenas Martin

  • Registre

    Antonio Giménez Tudela

Unitat de Manteniment i instal·lacions

  • Cap d'unitat

    Anna Maria Altemir Sancho

  • Oficina d'instal·lacions

    Raul Santolaria Garcia
    Alfons Marin Bernal

  • Oficina de pintura

    Blas José Moya Roldán

Unitat d'Assistents de Sala

  • Cap de la unitat

    Núria Roca Giménez
    Glòria Rodríguez Mendaza

  • Assistents de sala

    Francisco Antonio Mármol Muñoz
    José Lara Torres
    Benito Manuel Béjar Muñoz
    Maria Olga Espadalé Valenzuela

  • Assistents de sala

    Jordi Emili Zueco Bultà
    Maria Isabel Pérez Mula
    Rafaela Martínez Ruiz
    Maria del Carmen Santín Borbón

  • Assistents de sala

    Esther Martínez Gutiérrez
    M. Pilar Zueco Bultà
    José Ángel Germande Mac-Tisell
    José Manuel Ramírez Galván

  • Assistents de sala

    Enric Comas Parer
    Maria Teresa Sánchez Mota
    Artur Clua-Sarró Combalia
    Jordi Ramos Peñas

  • Assistents de sala

    Anna Hernández Tudela
    Glòria Beramendi Nualart
    Núria Benseny Albà
    Ariadna Sanz Lacaba

  • Assistents de sala

    Gabriel-Andreu Isern Macias
    Maria Teresa Tudela García

Departament d'administració i finances

  • Cap de Departament

    Francesca Gispert Roca

  • Administració RRHH

    Virgínia Montilla Domínguez
    Lourdes García Subiza

Unitat de comptabilitat

  • Cap de la Unitat de Comptabilitat

    Inmaculada García Millán

  • Administració

    Yolanda Arbó Iborra
    Astrid Fernández Abat
    Glòria Campabadal Solé

Àrea d'Acció Corporativa

  • Tècnic assessor

    Esteve León Aguilera

  • Cooperació Internacional i Xarxes

    Lluïsa Prieto García

  • Responsabilitat Social

    M. Teresa Soldevila García
    Maria Dolors Bernal López

  • Comunitats i Participació

    Susana Navarro Herrero

  • Activitats

    Alba Espargaró Colom

  • Administrativa

    Gabriela Mont Bascuñana

Àrea de comunicació i màrqueting

  • Cap de l'Àrea

    Jordi Llonch Massanés

  • Mitjans i xarxes socials

    Isabel Diaz Rastrojo
    Laura Bayo

  • Publicacions i web

    Míriam Vallvé Gutiérrez

  • Suport

    Lídia Just Calpe

  • Dissenyadors

    Cae Piñol Vilamajó
    Xavier Guri Saurí
    Eva Rafecas Sánchez

  • Recepcionista

    Elvira Hidalgo Durán

Àrea de gestió de col·leccions i del coneixement

  • Cap de l'Àrea

    Enric Garcia Domingo

  • Conservadores

    Inmaculada González Sánchez
    Gemma García Hernando

  • Biblioteca

    Rosa Maria Busquets Ferrer

  • Arxivera

    Mireia Bertrana de Bustos

  • Documentació

    Àngels Farré Cuyàs

  • Informació

    Jordi Garcia Garcia

  • Embarcacions

    Carles Jorba Marcè
    Lluís Graupera Suñé

  • Suport administratiu

    Oscar Pijuan Regidor

Unitat de gestió de col·leccions

  • Conservadores

    Maria Dolors Jurado Jiménez
    Sílvia Dahl Termens

  • Restauració i conservació preventiva

    Maria Carmen Vázquez López
    Teresa Sala Pietx
    Cristina Latorre Madriles

  • Mestre d'aixa

    Gilles Llecha Llop

  • Suport

    Domingo Cerezo Rubio

Àrea d'educació i activitats

  • Cap de l'Àrea

    Mireia Mayolas Creixams

  • Activitats

    Montserrat Granollers Sardà

  • Exposicions

    Helena Miró Ibars
    Cristina Alemany Ventura
    Miguel Santiago Martínez

  • Públics

    Ana Vico Vico

  • Gestió de reserves i atenció grups

    Elisenda Joan Sastre

Unitat de programes educatius

  • Recursos educatius

    Ismael García Granados
    Cristina Puig Requejo
    Miguel López Díaz

  • Suport administratiu

    Maria Àngels Herrera Maldonado

Secretària delegada


  • Dènia Lázaro Ardila

Interventor delegat


  • Carlos Bayén Fernández

Tresorera


  • Isabel Bellosillo Ruiz

Fundació de suport al Museu Marítim i Drassanes Reials de Barcelona

  • Directora executiva

    Alba Espargaró Colom